logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Презентація компанії-роботодавця ПАТ "Рітейл Груп"

Загальна інформація

07 червня 2017 року в рамках співпраці кафедри економіки та фінансів КНТЕУ з роботодавцями відбулася зустріч студентів 3 курсу ФЕМП спеціалізацій «Економіка підприємства» та «Фінанси підприємства» з представниками мультибрендової компанії ПАТ «Рітейл Груп».

Третьокурсники напередодні першої виробничої практики мали можливість поспілкуватися із заступником генерального директора з комерційних питань Сериковим О.А., менеджером з підбору та адаптації персоналу Салтиковою Н.В.

Студенти отримали цікаву та корисну інформацію щодо програми стажування в компанії «Рітейл груп», можливостей працевлаштування, професійного розвитку та кар’єрного росту її співробітників.


Холдинг "Рітейл Груп" управляє добре відомими українському покупцеві продуктовими мережами: 17 гіпермаркетів «Велмарт» в 12 містах України і 1 в Молдові, 40 супермаркетів «Велика Кишеня» в 12 містах України, 4 магазини преміум-формату «ВК SELECT» (Київ), 9 "магазинів біля дому" "ВК Експрес" (Київ, Умань). Також в управлінні компанії знаходиться мережа супермаркетів "Green Hills Market" (Молдова).

Інформуємо вступників, що кафедра економіки та фінансів КНТЕУ здійснює підготовку фахівців за спеціальностями:

07.06.2017
42265
718
остання редакція 29.09.2017
redactor