logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Зустріч студентів із Шкляром Сергієм Володимировичем - заступником Міністра юстиції України

Загальна інформація

6 червня 2017 року в Київському національному торговельно-економічному університеті за сприянням факультету міжнародної торгівлі та права відбулася зустріч студентів із Шкляром Сергієм Володимировичем – юристом, заступником Міністра юстиції України з питань виконавчої служби. Тема доповіді: «Реформа Державної виконавчої служби».

Активна слухацька аудиторія хотіла почути інформацію про реформу з перших вуст, адже наразі виникає багато суперечок щодо нових приватних виконавців, мету їх виникнення, їх повноваження та спектр діяльності. Студенти слухали лекцію із зацікавленістю, перевіряючи й уточнюючи інформацію, яку вони отримують із засобів масової інформації, проявивши себе професіоналами галузі.

Студенти ставили різні питання і висловлювали свою точку зору з цього приводу. Багатьох цікавила саме процедура звернення до нових приватних виконавців. Інших турбував склад нової служби та те, як саме їх будуть контролювати.

Приємно, що оцінивши потенціал наших студентів, заступник Міністра зацікавив їх можливістю майбутнього працевлаштування.

Завершуючи лекцію, Сергій Володимирович побажав молоді процвітання й успіху, наснаги й бажання розвиватись та досягати цілей на благо нашої країни.

З огляду на те, як студенти відреагували на викладений матеріал, можна зробити висновок, що дана лекція була дуже корисною, особливо для студентів юридичної спеціальності, адже державна виконавча служба для декого – місце майбутнього працевлаштування. 

06.06.2017
42265
998
остання редакція 29.09.2017
redactor