logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

День відкритих дверей у КНТЕУ

Загальна інформація

27 травня 2017 року Київський національний торговельно-економічний університет гостинно відчинив свої двері для вступників та їх батьків. День відкритих дверей у КНТЕУ – це можливість майбутнім студентам ознайомитись з університетом, поспілкуватись з деканами факультетів, завідувачами кафедр, викладачами, членами Приймальної комісії та студентами, на власні очі побачити університет, до якого планують вступати.

Захід відвідало 107 гостей з різних регіонів України.

Присутні отримали вичерпні відповіді на актуальні питання, які зазвичай хвилюють абітурієнтів та їх батьків, зокрема: особливості вступної кампанії 2017 року; перелік спеціальностей, підготовка за якими здійснюється в КНТЕУ; перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО; документи необхідні для вступу; умови проживання та особливості навчального процесу, культурного дозвілля студентів тощо.

Вступники, які мали бажання та ще не визначились з майбутнім фахом, пройшли тестування.

Особливе зацікавлення у відвідувачів викликали екскурсії по університету, спеціалізованих лабораторіях, аудиторіях, бібліотеці, музею історії КНТЕУ. Гості долучилися до заходів, присвячених Дню університету! Відвідали урочисту концертну програму.

Зустрічі були цікавими і корисними, вступники отримали багато вражень та позитивних емоцій.

Чекаємо на Вступній кампанії - 2017!

27.05.2017
42265
1185
остання редакція 28.08.2017
redactor