logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ відвідав Посол Греції Георгіос Пукаміссас

Загальна інформація

Під час офіційного візиту до Харкова 24 травня 2017 року Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Греція в Україні Георгіос Пукаміссас з дружиною відвідали Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ.

З самого ранку студенти і викладачі ХТЕК КНТЕУ готувалися до приїзду важливих персон: від урочистої зустрічі на вході з національними танцями і піснями двох країн до тематичних костюмованих експозицій.

Під час зустрічі господарям вдалося здивувати гостей з Європи своїм унікальним декором та добіркою матеріалів про Грецію в бібліотеці коледжу.

У рамках візиту керівництво вузу і Посол Греції обговорили питання подальшого проходження практики в готельно-ресторанних комплексах Греції і намітили основні вектори співпраці між країнами.

Пан Пукаміссас високо оцінив матеріально-технічні можливості і відмінну підготовку студентської молоді Харківського торгово-економічного коледжу КНТЕУ.

Після захоплюючої екскурсії привітні господарі почастували гостей смачним обідом від кращих кухарів коледжу, де знову зуміли здивувати досвідчених європейців.

24.05.2017
adv
865
остання редакція 28.08.2017
redactor