logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Виїзне заняття з дисципліни "Теорія організації" на заводі Carlsberg Ukraine

Загальна інформація

23 травня 2017 року студенти II курсу 5 групи ФРГТБ відвідали Київський пивоварний завод Carlsberg Ukraine. Виїзне заняття з дисципліни «Теорія організації» було організоване для них за сприянням кафедри менеджменту (викладач – Ірина Совершенна).

Екскурсію для студентів провела Олена Тимофеєва, ведучий фахівець компанії Carlsberg Ukraine зі зв`язків із громадськістю.
Як довідались студенти, компанія Carlsberg Ukraine є частиною датської Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі.

Київський пивоварний завод відкрився в 2004 році, це найсучасніший пивоварний завод в Україні, який вражає своїм технічним рівнем, автоматизацією технологічних процесів та великою потужністю. За даними АС Nielsen, частка Carlsberg Ukraine на вітчизняному ринку пива у  2016 році склала 29,9%, а на ринку квасу  -  43,9% у натуральному виразі.

Компанія Carlsberg Ukraine є однією з найкращих роботодавців, входить до списку найбільших платників податків України, а нещодавно очолила і список компаній із найбільш стабільною репутацією. 

Під час екскурсії студенти познайомились із процесом виробництва пива та подивились на роботу підприємства зсередини. На них чекала детальна розповідь про історію компанії Carlsberg Group, про процес виробництва пива, а також дегустація продукції підприємства. Студенти мали змогу ставити запитання і отримали на них вичерпні відповіді. 

Дякуємо керівництву Київського пивоварного заводу Carlsberg Ukraine за цікаву і пізнавальну екскурсію!

23.05.2017
42265
670
остання редакція 28.08.2017
redactor