logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Студенти КНТЕУ взяли участь у ІI етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Хімія”

Загальна інформація

16-18 травня 2017 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України (м. Київ) відбувся ІI етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Хімія”.

У II етапі олімпіади з хімії взяли участь 76 студентів з 27 вищих навчальних закладів України. Робота олімпіади проходила в трьох секціях: “Загальна хімія (технічного та технологічного спрямування)", “Хімія (біологічного та екологічного спрямування)", “Хімія (медичного спрямування)” - включала дистанційний, теоретичний та експериментальний тури.

Київський національний торговельно-економічний університет на олімпіаді представляли студенти 1 курсу ФТМ: Язвінська Катерина, Лапін Євген та Кулик Милана.

До складу журі увійшли 14 викладачів із різних вищих навчальних закладів України. Від КНТЕУ керівником групи студентів і членом журі виступала доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, к.х.н. Гончарова Ірина Вікторівна.

За результатами проведення ІІ етапу олімпіади студенти КНТЕУ показали високий рівень підготовки з дисципліни “Хімія”. Язвінська Катерина отримала грамоту в номінації “За кращу відповідь у теоретичному турі”, Лапін Євген – у номінації “За оригінальний розв’язок теоретичних завдань”. Усі студенти були нагороджені сертифікатами учасників. КНТЕУ – серед п’яти найсильніших вузів України з дисципліни “Хімія”.

18.05.2017
redactor
713
остання редакція 28.08.2017
redactor