logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Перемога на Всеукраїнській студентській олімпіаді з "Міжнародного права"

Загальна інформація

19-20 травня 2017 року відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни "Міжнародне право (приватне, публічне )".   

Олімпіада складалася з двох етапів: комп'ютерного тестування (100 балів) та вирішення ситуативних задач, так званих "кейсів" (100 балів). На комп'ютерне тестування, яке складалося зі 100 тестів, було відведено 90 хв. На розв'язання кейсів (яких, до речі, було два: з міжнародного гуманітарного права та міжнародного авторського права) відводилось 120 хв. і, що найголовніше, надавалися всі необхідні міжнародні договори та внутрішні нормативно-правові акти. Бонусом цієї олімпіади, не зважаючи на те, що проводиться вона вперше, є неймовірна командна гра, чудова організація і соціальна програма (екскурсія по Києву чи опера на вибір).

Київський національний торговельно-економічний університет на олімпіаді представляли студентки 3-го курсу ФМТП Бойченко Анастасія, Карпочева Олена та студентка 2-го курсу Тітова Сандра

Бойченко Анастасія посіла перше місце серед усіх учасників, які представляли ВНЗ України (більше 50 учасників) та нагороджена дипломом першого ступеня і цінними призами. Карпочева Олена та Тітова Сандра нагороджені сертифікатами учасників. Дані результати свідчать про високий рівень підготовки спеціалістів у нашому ВНЗ. 

Вітаємо з високими досягненнями! 

Бажаємо наснаги та нових перемог!

20.05.2017
42265
643
остання редакція 28.08.2017
redactor