logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Участь у проекті "Розробка новітньої концепції іншомовної підготовки різних категорій дорослих у процесі неформальної освіти"

Загальна інформація

16-20 травня 2017 року в Природничому університеті міста Вроцлав (Польща) в рамках проекту наукової роботи «Розробка новітньої концепції іншомовної підготовки різних категорій дорослих у процесі неформальної освіти» (2016-2018 рр.) пройшла серія тристоронніх зустрічей.

У проекті взяли учать проректор з навчальної роботи Йожеф Совінськи, директор центру іноземних мов Єва Хайдаш, завідувач кафедри соціальної педагогіки Національного університету біоресурсів і природокористування України Вікторова Л.В. та доцент кафедри сучасних європейських мов КНТЕУ Коротун О.О.

Під час роботи обговорювалися перспективи співпраці та подальшої розробки наукової платформи щодо проблеми вивчення іноземних мов, у тому числі української мови як іноземної.

Ці зустрічі відбулися в ході роботи міжнародного семінару «Забезпечення якості освіти та розвиток мовних компетенцій студентів і викладачів», який пройшов за сприяння та участі професорсько-викладацького складу Національного університету біоресурсів і природокористування України, а саме керівника центру професійного розвитку кадрів Демешкант Н.А., декана факультету інформаційних технологій Глазунової О.Г., доцента та старшого викладача кафедри англійської філології Пастернак Т.А. та Данькевич Л.Р.

20.05.2017
redactor
950
остання редакція 28.08.2017
redactor