logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Весняне барбекю для маленьких друзів

Загальна інформація

20 травня 2017 року, у сонячний весняний день, студенти ФРГТБ вкотре відвідали дитячий будинок "Надія", що в селі Мокрець та вже традиційно влаштували свято весняного барбекю для дітей.

Підготовку до зустрічі з маленькими янголятами було розпочато за місяць до поїздки. 

Цього року до збору речей долучилися студенти інших факультетів, що ще раз доводить, що добра справа об'єднує. Рада студентського самоврядування КНТЕУ порадувала дітей окремим подарунком - на виручені благодійні кошти закупила необхідні електропраски, а РСС ФРГТБ передала кошти, які були виручені під час святкування "Масляної КНТЕУ-2017".

Вирушаючи в поїздку, кожен відчував відповідальність та певну тривогу, адже кожного разу їдучи в дитячий будинок, студентам стає все важче прощатися з цими чудовими дітьми.

За традицією студенти влаштували барбекю: шашлик, овочі-гриль, смачні соуси, а також багато солодощів та фруктів.

Пограли в волейбол та баскетбол, вислухали дитячі історії та навіть почули деякі їхні секрети. Кожного разу ми залишаємося враженими такою щирістю та відданістю діток. Тому ми всі кажемо велике ДЯКУЮ завзяттю та посмішкам дітей, їх обіймам та теплоті почуттів.

Після кожної нашої зустрічі ми з нетерпінням чекаємо наступну, щоб ще раз зарядитись позитивними емоціями та подарувати хвилинку незабутніх вражень нашим маленьким друзям.

Сподіваємося, що в майбутньому на дітей чекає краща доля, багато посмішок та ще більше гарного настрою!

20.05.2017
redactor
847
остання редакція 28.08.2017
redactor