logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

День гостинності для майбутніх студентів

Загальна інформація

18 травня 2017 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся День гостинності для учнів 11 класів Малополовецької загальноосвітньої школи та Фастівської загальноосвітньої школи № 1.

Школярі та їх рідні поспілкувались з директором Центру профорієнтаційної роботи Ярошенко Людмилою В’ячеславівною, завідувачем кафедри товарознавства та митної справи Мережко Ніною Василівною, заступником декана факультету торгівлі та маркетингу Комахою Володимиром Олександровичем, доцентом кафедри товарознавства та митної справи Галько Світланою Василівною.

Присутні отримали вичерпну інформацію про особливості вступної кампанії 2017 року; перелік спеціальностей, підготовка за якими здійснюється в КНТЕУ; перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО; документи необхідні для вступу; умови проживання та особливості навчального процесу, культурне дозвілля студентів тощо.

Відвідувачам було цікаво ознайомитися з умовами, у яких майбутнім студентам пропонує навчатися КНТЕУ, тому вони звернули увагу і на аудиторії, і на лабораторії, де проходить навчання, та бібліотеку. Також вони мали можливість спостерігати, як нинішні студенти КНТЕУ навчаються та здають залікову сесію.

Бажаємо учням успіхів у здачі зовнішнього незалежного оцінювання, яке розпочнеться вже зовсім скоро, нехай здійсняться всі їх задуми та запрошуємо приєднатися до родини Київського національного торговельно-економічного університету!

18.05.2017
42265
859
остання редакція 28.08.2017
redactor