logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Лекція-тренінг керівника департаменту по роботі з персоналом групи інженерно-будівельних компаній "АЗБІ"

Загальна інформація

17 травня 2017 року з нагоди святкування Дня науки для студентів 3-го курсу факультету торгівлі та маркетингу за сприянням викладачів кафедри менеджменту Миколайчук І.П. та Силкіної Ю.О. відбулася відкрита лекція-тренінг керівника департаменту по роботі з персоналом групи інженерно-будівельних компаній «АЗБІ» Денисюк Наталії на тему «Ефективна комунікація – запорука успіху в бізнесі!».

Тема лекції була присвячена обговоренню питань щодо побудови ефективних організаційних комунікацій, проблематиці проведення ділових переговорів, аналізу типів особистостей працівників та використанню засобів спілкування, що допомагають їм ставати максимально успішними та ефективними в житті та у бізнесі зокрема.

Окрім того, під час лекції спікер висвітлила питання щодо особливостей системи мотивації персоналу та процесу делегування повноважень у інженерно-будівельній компанії «АЗБІ». Наприкінці зустрічі спікер ознайомила студентів із використанням методики психогеометрії в побудові ефективних управлінських комунікацій, організувала нетривале тестування за цією методикою та ознайомила студентів із цікавими сучасними тематичними публікаціями, що мають практичне значення, чим викликала підвищений інтерес аудиторії до лекції-тренінгу.

Щиро дякуємо спікеру Наталії Денисюк за цікаву лекцію та бажаємо їй подальших успіхів у професійному становленні й особистому житті!

17.05.2017
42265
700
остання редакція 28.08.2017
redactor