logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Наука й освіта єдині: у КНТЕУ відзначили День науки

Загальна інформація

17 травня 2017 року в Конгрес-центрі КНТЕУ відбулися урочистості, присвячені Дню науки.

Зі сцени науковців, співробітників та студентів університету привітав зі святом ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі. Він із гордістю розповів про успіхи університету в науково-дослідній діяльності, результати досліджень, наукові розробки для підприємств та пропозиції для уряду, співробітництво з міжнародними науковими центрами та університетами, наукові гранти та почесні нагороди, а також - про плани на майбутнє.

Анатолій Антонович побажав нових здобутків та відкриттів і вручив кращим науковцям КНТЕУ 3 подяки та 4 нагрудні знаки МОН України, 5 почесних грамот КНТЕУ за особливий внесок у розвиток науки та 6 подяк КНТЕУ. Також подяки за вагомий внесок у розвиток науки отримали 27 студентів та 15 членів Наукового товариства КНТЕУ – докторанти й аспіранти.

Начальник відділу економіки Деснянської райдержадміністрації Світлана Іванівна Поліщук привітала всіх зі святом та вручила почесні грамоти Деснянської райдержадміністрації 5 науковим співробітникам КНТЕУ.   

Студенти підготували до Дня науки неперевершену концертну тематичну програму: яскрава музична мандрівка від стародавніх часів Єгипту, філософської Греції, винаходів епохи Відродження та прогресу XX століття до нашого сьогодення.

Наприкінці шоу було виконано неофіційний Гімн КНТЕУ, який зал вітав стоячи.

17.05.2017
redactor
1484
остання редакція 28.08.2017
redactor