logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Зустріч студентів з директором Департаменту стратегії та реформування НБУ

Загальна інформація

17 травня 2017 року кафедрою банківської справи була організована зустріч студентів третього та четвертого курсу спеціалізацій «Банківська справа» та «Фінансове посередництво» з директором Департаменту стратегії та реформування Національного банку України Відякіним Михайлом Миколайовичем.

Михайло Миколайович розповів про професійний шлях від провідного фахівця приватних банківських структур до начальника департаменту НБУ; розтлумачив проблемні ситуації, що склались на фінансовому ринку України; визначив сфери першочергових реформаційних заходів.

Також він навів приклади позитивного досвіду реформування фінансового сектору східноєвропейських країн та окреслив ключові аспекти реформ, у яких бере участь НБУ.

Меседж щодо ролі НБУ в реформуванні банківського сектору було донесено до аудиторії за допомогою інтенсивного діалогу зі студентами. Студенти активно брали участь у дискусії, яка дозволила їм продемонструвати здобуті протягом навчання знання, отримати нові та надихнутись ідеями для наукових досліджень.

Проблематика зустрічі виявилась настільки цікавою, що спілкування студентів із гостем продовжилось навіть після лекції. 

17.05.2017
42265
1234
остання редакція 28.08.2017
redactor