logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Лекція Нобелівського лауреата з економіки Вернона Л.Сміта

Загальна інформація

26 травня 2017 року  о 15.00 в Конгрес-Центрі КНТЕУ відбудеться лекція Нобелівського лауреата з економіки Вернона Л.Сміта «Сучасні методи економічного аналізу».

Вернон Л. Сміт - лауреат Нобелівської премії з економіки в 2002 році за новаторську роботу в галузі експериментальної економіки.

Американський вчений поділив найвищу нагороду з Деніелом Канеманом. Обидва дослідники звернули увагу на обмеженість попередніх теорій, заснованих на спрощеному розумінні "людини економічної", яка діє винятково у власних інтересах і завжди приймає раціональні рішення.

Насправді люди не настільки егоїстичні та ощадливі, як гласять "аксіоми" економіки. Для перевірки ключових постулатів класичної економіки у штучних умовах Сміт заснував новий напрям науки - експериментальну економічну теорію, яка ґрунтується на дослідах з реальними людьми.

Доктор Сміт є одним з кращих економістів світу згідно міжнародного рейтингу IDEAS. Наразі він є професором економіки і права в Економічному науковому інституті Університету ім. Чепмена (США). Отримав ступінь доктора філософії (PhD) в економіці Гарвардського університету, є одержувачем численних нагород.

Він також є почесним членом Американської економічної асоціації та лауреатом премії ім. Адама Сміта. Автор понад 300 статей і книг з теорії капіталу, фінансів, економіки природних ресурсів та експериментальної економіки. Результати його досліджень були представлені в різних популярних засобах масової інформації, в тому числі Wall Street Journal, New York Times, Forbes, Financial Times і багато інших.

Доктор Сміт є членом Національної Академії Наук США (National Academy of Sciences), почесним членом Асоціації економетричних наук (Econometric Society), Американської асоціації сприяння розвитку науки та Американської академії мистецтв і наук.

Лекція організовується за ініціативою кафедри фінансового аудиту КНТЕУ.

16.05.2017
adv
2875
остання редакція 23.05.2017
adv