logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Науковово-педагогічне стажування в Міжнародному університеті Шиллера

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет взяв участь у міжнародному академічному візиті за програмою науково-педагогічного стажування в Міжнародному університеті Шиллера (Париж, Франція) з 18 по 28 квітня 2017 року.

Паризький кампус спеціалізується на підготовці фахівців із міжнародного бізнесу та дипломатії. У рамках стажування на тему «Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання: досвід Міжнародного університету Шиллера» було опановано 3 модулі:

  1. «Організація навчання, програми та напрями підготовки студентів у Міжнародному університеті Шиллера»;
  2. «Інноваційні методи навчання: інтеграція передових технологій, наукових досягнень та практичного досвіду»;
  3.  «Інтернаціоналізація навчального процесу та підготовка фахівців світового рівня: унікальний досвід Міжнародного університету Шиллера».

У рамках візиту, згідно з програмою стажування, представник кафедри маркетингу та реклами Д. Файвішенко зустрілась з професорами Дж. Броуном, Н. Бабковою, Ф. Барей, Ж. Козевим. На зустрічах обговорювались питання аудиторних робіт, відвідування англомовних лекцій, інноваційні методи навчання, система реєстраціїї та контролю студентів, реалізація бакалаврських та магістерських програм, мобільність студентів.

У подальшому планується розвиток співпраці між навчальними закладами Київським національним торговельно-економічним університетом та Міжнародним університетом Шиллера в рамках розширення програм стажування.

28.04.2017
redactor
511
остання редакція 04.07.2017
redactor