logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Виїзне заняття на базі ДП "Укрметртестстандарт"

Загальна інформація

27 квітня 2017 року відбулося виїзне заняття зі студентами 4 курсу ФТМ освітнього ступеня «бакалавр» з дисципліни «Оцінка відповідності» на базі ДП «Укрметртестстандарт».

Заняття проводили начальник Науково-технічного центру підтвердження відповідності, стандартизації і випробувань продукції легкої промисловості та засобів індивідуального захисту Гілевіч Юлія Володимирівна, працівники науково-технічного відділу сертифікації та стандартизації продукції й лабораторії аналітичних досліджень та випробувань продукції.

Під час науково-практичного семінару студенти ознайомилися з організацією роботи органу оцінки відповідності, основними новаціями реформи системи технічного регулювання в Україні, особливостями оцінки відповідності засобів індивідуального захисту, медичних виробів, текстильних виробів та взуття.

Під час екскурсії лабораторіями Центру студентів ознайомили з вимогами технічних регламентів і стандартів на засоби індивідуального захисту та інструментальними методами дослідження якості продукції.

Начальник науково-технічного відділу сертифікації та стандартизації продукції розповіла студентам про особливості процедури оцінки відповідності, правила подачі заявок на проведення оцінки відповідності згідно з технічними регламентами та сертифікацію в системі УкрСЕПРО, формування виробниками технічних файлів на продукцію, технічний нагляд та причини призупинення і скасування дії сертифікатів.

27.04.2017
redactor
480
остання редакція 04.07.2017
redactor