logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Вишуканий літературний вечір поезії Джорджа Байрона

Загальна інформація

27 квітня 2017 року за сприянням кафедри іноземної філології та перекладу відбувся літературний проект "Джордж Байрон  -  англійський романтик XIX століття".

Відкриваючи поетичний вечір, ректор КНТЕУ Мазаракі Анатолій Антонович привітав присутніх зі святом поезії та побажав їм успішного вивчення англійської мови, постійного духовного розвитку і творчого натхнення.

У рамках проведення цього заходу та з метою популяризації вивчення англійської мови, підтримки творчої діяльності студентів, розкриття поетичного потенціалу молоді було проведено конкурс на кращий переклад поезії Джорджа Байрона. 30 студентів були нагороджені грамотами, які вручив ректор і завідувач кафедри іноземної філології та перекладу Латигіна Алла ГригорівнаПредставник видавництва Cambridge University Press методист-консультант Ганна Шовкалюк привітала переможців конкурсу та нагородила їх цінними подарунками. 

Концерт вразив глядачів своєю ліричністю, вишуканістю танцювальних і вокальних номерів та душевним декламуванням поезії Д. Байрона англійською і українською мовами.

Найкращі переклади студентів

27.04.2017
redactor
823
остання редакція 04.07.2017
redactor