logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Захоплююча лекція про розслідування картельних змов від судового адвоката Міністерства юстиції США

Загальна інформація

26 квітня 2017 року в КНТЕУ відбулася відкрита лекція судового адвоката Антитрестівського управління Міністерства юстиції США Олександри Шепард для студентів спеціальності "Управління у сфері економічної конкуренції" на тему «Збір доказів у картельних справах».

Під час лекції пані Шепард розповіла студентам і викладачам кафедри економічної теорії та конкурентної політики КНТЕУ про складність розслідування картельних змов та тонкощі викриття прихованих картелів, створення яких у США, на відміну від України, є кримінальним злочином і їх очільники караються тривалим ув'язненням. У процесі подання матеріалу судовий адвокат порівнювала антимонопольне законодавство США та України, давала майбутнім слідчим Антимонопольного Комітету України корисні практичні поради щодо нюансів опитування свідків, роботи з документами, алгоритму збору необхідної доказової бази для суду.

Наприкінці лекції пані Шепард навела приклад з власного досвіду у викритті картельної змови в галузі авіабудування під час тендерних закупівель.

26.04.2017
42265
430
остання редакція 04.07.2017
redactor