logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Студент КНТЕУ – сертифікований експерт з міжнародного туризму Швейцарії

Загальна інформація

Студент магістратури факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Туник Олександр успішно завершив повний курс Switzerland Travel Academy в Switzerland Tourism та отримав міжнародний сертифікат кваліфікованого експерта з подорожей Швейцарії (Switzerland Travel Expert), який засвідчує набуття глибинних знань дестинації та пов’язаних з ними 

навиків з продажів. На сьогодні повністю пройшли курс та отримали сертифікат всього 54 особи з різних країн світу. Усі, хто отримали сертифікат мають право розповсюдження та використання логотипу експерта з подорожей Швейцарії.

Switzerland Tourism (ST) є офіційною Національною туристичною організацією з маркетингу та продажів Швейцарії. ST позиціонує Швейцарію як країну-винахідника туризму та як туристичний бренд, який відстоює якість, натуральність, автентичність, сталість і сучасність, у рамках загальної концепції «Swissness». Центральний офіс організації розміщений у Цюріху, Switzerland Tourism присутня в 26 країнах світу.

Проходження курсу в Switzerland Travel Academy та отримання сертифікату Switzerland Travel Expert є абсолютно безкоштовним і доступним онлайн.

Такі курси та програми навчання щодо просування  туристичних дестинацій на міжнародному ринку набувають все більшої популярності у світі, багато високорозвинених дестинацій (країн та регіонів) вже створили свої власні програми навчання онлайн.

Отримання міжнародних професійних сертифікатів разом із дипломом про вищу освіту підвищує конкурентоздатність випускників КНТЕУ на ринку праці. 

27.04.2017
42265
589
остання редакція 04.07.2017
redactor