logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Навчання за кордоном

Міжнародна діяльність

Спільні з іноземними ВНЗ програми навчання   

Навчання в університетах Франції

Відповідно до угоди про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Університетом д’Овернь (м. Клермон-Ферран) студенти Ковпак А.В. (3 курс, 10 гр.),  Вегера А.М. (3 курс, 9 гр.), Веремій Є.В. (3 курс, 8 гр.) продовжують своє навчання на магістерській програмі Університету д’Овернь на факультеті менеджменту, за спеціальністю «Управління». В новому 2015/16 н.р. розпочала своє навчання за річною програмою університету д’Овернь за спеціальністю «Менеджмент» студентка ФЕМП Яковленко Христина (3 курс, 14 гр.).

Відповідно до програми співпраці та студентського обміну між КНТЕУ та Вищою школою менеджменту «Ауденсія Нант», двоє студентів: Думанова Катерина (5 курс, ФЕМП) та Рябченко Ольга (5 курс, ФЕМП) направленні на семестрове навчання (2015/16 н.р.) до Франції. Шамановський Сергій (5 курс, ФЕМП) закінчив своє навчання за програмою магістр Міжнародного менеджменту у Вищій школі Ауденсії та у грудні захистив диплом.

Студентка КНТЕУ Качур Марія пройшла двотижневе навчання в "Літній школі" Університету Парі-Ест Кретей (UPEC) у Парижі. Навчання відбувалося в рамках угоди про співробітництво між КНТЕУ та UPEC з 29 червня по 10 липня за програмою «Французька мова як іноземна».


 


Навчання в університетах Китаю

В рамках угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти КНР про співробітництво в галузі освіти на 2015/16 навчальний рік було проведено конкурс на навчання в університетах Китаю за освітніми програми рівнів «Бакалавр», «Магістр» та PhD.

За результатами конкурсного відбору студентка 3 курсу, ФТТП Прокопенюк Антоніна отримала стипендію на навчання у Класичному університеті Центрального Китаю.

На даний момент за аналогічною стипендією в університетах Китаю продовжують своє навчання 6 студентів та одна аспірантка КНТЕУ.


 


Університет Центрального Ланкаширу (м. Престон, Великобританія)

З 8 по 17 серпня 2015 року завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу, доктор економічних наук Бойко Маргарита Григорівна пройшла мовне стажування в Університеті Центрального Ланкаширу (м. Престон, Великобританія). Навчання відбувалося у «Літній школі з вивчення англійської мови» за програмою «Business Projects» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між КНТЕУ та Університетом Центрального Ланкаширу.
Докладніше...


 


Практика в Греції

Вже стало традицією, що студенти ФРГТБ щорічно виїздять на виробничу практику до Греції на провідні підприємства готельно-ресторанного бізнесу.
У рамках заключених угод про співробітництво та тристоронніх трудових угод більше 100 студентів отримали змогу пройти виробничу практику на провідних підприємствах готельно-ресторанного бізнесу Греції влітку 2015 року.


 


Практика в Болгарії

В рамках угоди між КНТЕУ та ЕООД «Булкар» (м. Буркас, Болгарія) 9 студентів ФРГТБ в період з 19.06.2015 по 17.09.2015 пройшли виробничу практику у готельній мережі «Клуб Калімера». 


 


Університети Польщі 2014/15

Відповідно до програми студентського обміну в рамках Угоди про співробітництво студенти Лук’янчук Катерина (4 курс, 6 гр., ФЕМП) та Последнік Валерія (3 курс, 11 гр., ФРГТБ)  – пройшли семестрове навчання у Краківському економічному університеті, а Шимоняк Марта (3 курс, 1 гр., ФТТП) та Кавара Дана (3 курс, 4 гр., ФТТП) –  у Познанському економічному університеті у 2014/15 н.р.


 


Erasmus Mudus 2014/15

Цього року троє з 6 студентів, що подавали заявки на участь у програмі Еразму Мундус «Партнерство для Білорусії, Молдови та України» виграли стипендії на семестрове та річне навчання в європейських університетах:

  • Губай Андрій – 3 курс, 4 група, ФЕМП – Університет Південного Уельсу (Великобританія);
  • Дорошенко Наталія – 5 курс, гр. 8a, ФРГТБ – Університет Туріба (Латвія);
  • Ізовіт Марія – 5 курс, ФФБС – Університет Йонаса Кеплера м.Лінц (Угорщина).

Хотілося б відмітити, що це найкращий результат за весь період реалізації програми.Навчання в університетах Франції

У травні 2014 року в рамках угоди про співробітництво з Вищою Паризькою Школою Комерції (ESCP-Europe) було проведено он-лайн (скайп) співбесіди студентів (Постой Олексій, Шамановський Сергій – 4 курс, ФЕМП) з представниками ESCP-Europe як один з етапів конкурсу на отримання стипендії на навчання на рівні «Магістр». За результатами відбору Постой О. отримав зелене світло та стипендію у 7950 євро на рік для навчання за магістерською програмою.

На сьогодні в ESCP-Europe на 2 році магістратури продовжують навчання студенти Балакірієв Олександр (ФЕМП) і Малиш Марина (ФФБС).

У рамках угоди про співробітництво КНТЕУ з Університетом Париж Ест-Кретей Валь-де-Марн з вересня 2014 р. на навчання за рівнем «Магістр» до Франції був направлений Родін Антон (5 курс, ФЕМП).


 


Навчання в університетах Китаю

В рамках угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти КНР про співробітництво в галузі освіти на 2014/15 навчальний рік у квітні 2014 року було проведено конкурс на навчання на бакалаврських програмах в університетах Китаю.

За результатами конкурсного відбору проведеного в КНТЕУ, з 10 студентів, що подали заявки, стипендії на навчання отримали 2 студентів:

  • Коссе Карина (3 курс, 18 група, ФЕМП) – Нанкінський педагогічний університет;
  • Хіміч Мирослав (2 курс, 2 група, ФТТП) – Пекінський університет іноземних мов.

На даний момент за аналогічною стипендією в університетах Китаю продовжують своє навчання 6 студентів КНТЕУ.


 


Будапештський економічний інститут

У рамках договору про співпрацю було проведено конкурсний відбір серед студентів на проходження практики влітку 2014 р. в Угорщині. За результатами відбору з 5 кандидатів двоє – Шарлай А.І. (2 курс, ФРГТБ) та Мех Ф.О. (2 курс, ФРГТБ) успішно пройшли тестування з англійської мови та були направлені до м. Будапешт для проходження практики.


Практика в Греції

Вже стало традицією, що студенти ФРГТБ щорічно виїздять на виробничу практику до Греції на провідні підприємства готельно-ресторанного бізнесу.
У рамках заключених угод про співробітництво та тристоронніх трудових угод більше 100 студентів отримали змогу пройти виробничу практику на провідних підприємствах готельно-ресторанного бізнесу Греції влітку 2014 року.

19.08.2013
Pasadobl
31258
остання редакція 18.09.2017
interdept