logo
Кафедра фінансового аудиту
Кафедра фінансового аудиту
logo
Кафедра фінансового аудиту
img

Головна сторінка

фінансового аудиту

Якщо ви в чесності моїй засумнівались
або у вмінні вести справи,
то запросіть найточніших аудиторів,
нехай пред’являть мені докази.


В. Шекспір, Життя Тимона Афінського,
акт ІІ сцена ІІ

    

Кафедру фінансового аналізу і контролю було створено у 1985 р. у результаті реорганізації кафедри бухгалтерського обліку та економічного аналізу.
Починаючи з 2016 р. і до сьогодні - кафедра фінансового аудиту. Вона є випусковою для студентів зі спеціальності "Облік і оподаткування":
- за ступенем вищої освіти "бакалавр" (за спеціалізацією "Фінансовий контроль та аудит");
- за ступенем вищої освіти "магістр" (за спеціалізаціями "Фінансова аналітика", "Фінансовий контроль", "Аудиторська діяльність").
Можливе продовження навчання в аспірантурі та докторантурі.

Кафедра фінансового аудиту здійснює підготовку фахівців відповідно до укладених угод із Міністерством закордонних справ України, Рахунковою палатою України, Державною аудиторською службою України тощо. Навчання студентів здійснюється за сучасними навчальними планами, а комплекс профілюючих дисциплін ґрунтується на авторських методичних розробках.

Науково-педагогічний склад кафедри фінансового аудиту сформований із високоосвічених фахівців. 100 % викладацького складу кафедри мають наукові ступені кандидата та доктора економічних наук. Значний практичний та науковий досвід роботи багатьох викладачів надає можливість здійснювати ефективне керівництво науковою роботою студентів, забезпечувати навчальний процес високоякісною методичною літературою, впроваджувати в нього різноманітні форми і методи, які дозволяють випускникам здобути ґрунтовні знання з базових дисциплін, розширити світогляд, вивчаючи світовий досвід, оволодіти професією на високому рівні та набути визнання своїх колег.

Ми у Facebook: офіційна сторінка кафедри фінансового аудиту

17.04.2013
JuliaGajdaj
6188
остання редакція 28.05.2017
458228