logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
Київський національний
торговельно-економічний
університет
logo
Київський національний
торговельно-економічний
університет
img

Незабаром стартує проект Business 2 students by Arricano: версія 2.0

Загальна інформація

Наталія Дмитренко, маркетинг-директор Arricano Real Estate PLC у матеріалі "Бизнес + студенты: как и почему это работает" розповіла про особливості спільного з КНТЕУ проекту "Business 2 students by Arricano". 

Проект B2S by Arricano планувався як живе спілкування з експертами та першими особами з бізнесу. З точки зору роботодавця проект націлений насамперед на розвиток молодих кадрів.

До освітнього проекту підключилися не тільки топ-менеджери Arricano, а й лідери компаній, які працюють в ритейлі і девелопменті, медійники - професіонали з таких компаній як MTI, Brocard, URE Club, Retailers.ua, Multiplex Holding, Watsons Ukraine, Ekonimika +. Всі лекції носять, в тому числі, і мотиваційний характер: спікери розповідають про складнощі, з якими доведеться зіткнутися студентам при влаштуванні на роботу.

"Важлива особливість: студенти мають можливість спробувати себе в якості стажера в будь-який з цих компаній. Для студента це якийсь конкурс потенційних роботодавців, а для самих компаній - своєрідний челендж. Адже від того, що і як вони розкажуть, у студентів буде формуватися бажання піти працювати в галузь до конкретного роботодавця. Чи ні. За період нашої співпраці з КНТЕУ лекції відвідали близько двох тисяч студентів, деякі подали свої заявки на стажування. Найбільша кількість заявок отримала компанія Arricano. Очевидно, спрацювало наше багатопланове співробітництво: під час проекту ми ще неодноразово відгукувалися на прохання і запити викладачів ВНЗ і проводили для більш закритих груп семінари та майстер-класи. Таке спілкування носить вже більше практичний характер і показує реалії бізнесу, доторкнутися до яких можна тільки в процесі роботи", - розповідає Наталія.

Вже у вересні цього року студенти КНТЕУ зможуть відвідати ще 3 відкриті лекції від топ-менеджерів компаній КарКат Fashion, MD Group, Zlato.ua. І, що цінно, студенти отримають можливість звернутися в компанії, які беруть участь в проекті, і влаштуватися на 2 місяці на оплачуване стажування. У компанії Arricano вже пройшли стажування 5 осіб, один з яких став її співробітником.

11.08.2017
adv
963
остання редакція 11.08.2017